PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33376}

Dawno temu w Chinach

Wong Fei Hung
7,4 4 168
ocen
7,4 10 1 4168
Dawno temu w Chinach
powrót do forum filmu Dawno temu w Chinach

Rewelacja

ocenił(a) film na 10

Film zdecydowanie godny polecenia. Mozna tu znalezc znakomite sceny walk oraz glebszy
motyw ktory jest tutaj przedstawiony czyli walka o utrzymanie tradycji i wlasnej tozsamosci.
Bardzo dobrze jest tutaj przedstawiona postac Si fu Wonga ktory w Chinach jest postacia
legendarna i filmow o nim powstalo setki. Jesli ogladamy ten film ze zrozumieniem to mozna
wyniesc z niego cenne lekcje i postawy do ktorych mozemy sie odnosic w zyciu codziennym

ocenił(a) film na 10
ziger

No i jeszcze ta fajna muzyczka na początku chyba każdej części

ziger

9/10. Wspaniały film. Jedyne co nie spodobało mi się to to, że prawie każdy walczy w ten sam sposób. Film, według mnie i tak jest epicki.
Zauważam, że każdą rolę autentycznego mistrza wushu przedstawia Jet Li. Huo yuanja, Wong Feihung. Chen Zhen chyba też jest autentyczny.

ziger

Rewelacyjny film bardzo mi się podobał, niesamowity klimat, bardzo wciągający, świetne sceny walk no i wspaniały Jet Li nie widziałam wszystkich filmów z jego udziałem ale w tym filmie był rewelacyjny jak dla mnie, a na dodatek mamy okazję poznać trochę historię Chin.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones