Jet Li

Li Lian Jie

8,0
13 254 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jet Li

, najlepszy aktor na świecie...i tyle.......

orli4

To że potrafi się nawalać nie znaczy, że jest najlepszym aktorem :D Co z Pacino, DeNiro i innymi wielkimi aktorami?

markus_89

"Co z Pacino, DeNiro i innymi wielkimi aktorami?"

Oni nie umieją się tak nawalać jak Jet:))))

krikra_2

raczej wogóle nie umieją , uderzyc tak ale umiejetnosci wsztukach walk to zadnych nie mają

Adrian19

wlasnie de niro czy inni to sa prawdziwi aktorzy a jet li nie obrazajac nikogo jest bardziej wojownikiem w filmie niz aktorem specjalizuje sie w sztukach walk i jest w tym bardzo dobry to musze przyznac jest piekielnie szybki i zwinny ale wydaje mi sie ze van damm sie lepiej prezentuje jako "wojownik"kina akcji pozdro

daniel807

Dlatego właśnie Jet Li zgodził się na udział w filmie "Danny the Dog" w którym oprócz walki trzeba było włożyc dużo gry aktorskiej (szczególnie jeśli chodzi o grę twarzą). I w tej właśnie roli aktor ten pokazuje że jest całkiem niezły.

krikra_2

zdziwiłbyś się:)

krikra_2

Za to potrafią składać 'propozycje nie do odrzucenia' :)

markus_89

woooo, pacino, deniro, to macie zasób aktorów. szkoda że tych przereklamowanych

orli4

A ja go tam bardzo lubię, nawet jeżeli umie tylko się nawalać :) jak dla mnie, lepiej niż Jackie Chan :D chociaż lubię oglądać obu :)

mala_aga88

ma w sobie TO COŚ ;D Mały wielki człowiek ; po prostu super!

orli4

Najlepszy to może przesada ale trzeba przyznać że, dobry. I chodzi mi o grę aktorską. Patrząc na ostatnie produkcje (Danny the Dog i Forbidden Kingdom) niemożna odmówić mu wszechstronności i talentu.

Sajjad

jest dobry.umie się bić i gra w filmach w których jest na to duży nacisk.
chłop se jakos radzi nie ? XD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones