Jet Li

Li Lian Jie

8,0
13 258 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jet Li

Mam pytanie: co się teraz dzieje z Jetem Li? Po Ex2 nie wiadomo w czym zagra, ani też kiedy w czymś zagra. Wiecie może cokolwiek o jego kolejnych filmie?

Dentarg

Sam sobie odpowiem na to pytanie (może kogoś też to ciekawi?).
http://www.jaynestars.com/news/jet-lis-the-one-detective-to-star-cecilia-liu-and -michelle-chen/
Li wraca na początku 2013 roku i nie rezygnuje z kina akcji. I dobrze, jeszcze z jakieś 10 lat da radę walczyć na ekranie.

Dentarg

Pewnie zagra też w Niezniszczalnych 3, już Stallone o to się postara :D

malysz369

W Ex3 zagra na pewno i to więcej niż w dwóch poprzednich częściach, jeśli za reżyserkę weźmie się Woo, a wszystko na to wskazuje. Sama akcja "3" ma mieć miejsce w Chinach, więc pewnie rola Li będzie wiodąca.

fanka_miodzia

O to fajnie, dzięki za poinformowanie o miejscu akcji. Teraz pozostaje liczyć, że znów stoczy walkę z Jackie Chanem, tylko tym razem bez efektów specjalnych.

malysz369

Też bym chętnie zobaczył jego walkę z Jackie Chanem bez efektów specjalnych.

fanka_miodzia

Kto powiedział, że akcja Ex3 ma rozgrywać się w Chinach? To tylko była sugestia Johna Woo, który powiedział, że z chęcią podjąłby się reżyserowania Ex3 i chciałby, żeby akcja toczyła się w Chinach - nie jest znana reakcja twórców Ex na tę propozycję.
Osobiście, też chciałabym, aby tak właśnie było, ale jak na razie nie ma potwierdzonych informacji odnośnie tego tematu.

karoman4

Oficjalnie nikt tego nie powiedział, ale nawet oglądając Ex2 można taki wniosek wysnuć (wątek z wysłaniem Jeta na akcję do Chin).

fanka_miodzia

Jakby co, odwiedzaj stronę expendablespremiere.com w poszukiwaniu newsów. To oficjalna strona filmu, więc jak najbardziej wiarygodne źródło informacji.

Dentarg

Też mam nadzieje ze bedzie dalej grał w filmach akcji :)

elosidzej

Bardzo dobrze! To świetny aktor !:D

Dentarg

Spójrz Dentarg http://www.filmweb.pl/film/Police+Story+2013-2013-678671 <--- Jet Li w ''Police Story 2013''. Patrząc na plakat można by stwierdzić, że miałby być przeciwnikiem Jackie'ego Chana. Nie wiem na ile pewna jest ta informacja, ale jak się dowiem, to oczywiście powiadomię.

karoman4

Wydaje mi się, że to Jet Li wycięty z filmu War. Ale jeżeli byłaby to prawda to jestem jak najbardziej za. Jet jest świetny w roli bad guy'ów i wreszcie można by było obejrzeć bardziej realistyczny pojedynek Chana i Li. Mniejsza z tym, że wygrałby ten który zagra dobry charakter, ale walka byłaby z pewnością emocjonująca i bez chińskiego latania :P
Dzięki za informację.

Dentarg

To chyba fanowskie plakaty, bo drugi jest podobny, ale z zamiast Jeta, jest Maggie Cheung.
Dokładnie tak. Ułożyć ciekawą choreografię walki i byłoby super. W sumie to pierwszy raz stanęliby po przeciwnych stronach. Nie przypomina mi się żaden film, w którym byłaby taka sytuacja, pomijając ''Zakazane królestwo''.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones