Jet Li

Li Lian Jie

8,0
13 290 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jet Li

Najlepszy aktor w historji kina !!!!!! Normalnie Miodzio !!!

DaNii

hehehe, dobre :P

xKOVALx

Aż szkoda takich ludzi...Zastanawiam się co to za wyraz "historja".

_Mario_

to chyba jeden z nowych wyrazów, nie wiesz że dzieci i młodżież się rozwijają, hehehe, niestety coraz bardziej widać że chyba do tyłu się cofają; pozdro ;)

blade_16

Z tym akurat się zgodzę.Ok 70% dzisiejszej młodzieży to tzw."pustaki",które pisząc takie konstruktywne posty dodatkowo utwierdzają innych w tym stwierdzeniu.Natomiast swoje zacofanie w dziedzinie pisowni w języku polskim próbują zatuszowac kawałkiem papieru, w którym stwierdza się u nich dysleksję i myślą,że skoro takowy otrzymali,to mogą kaleczyc nasz ojczysty język ;) Jeśli natomiast już koniecznie zamierzają pisac publicznie swoje wypociny,niech to robią ze słownikiem w ręku. Zastanawiam się jeszcze po jaką cholerę w swoich wypowiedziach zamieszczają po kilkadziesiąt wykrzykników,jakby nie wystarczył 1 na końcu zdania.Jeszcze taki osobnik śmie twierdzic,że jest wielkim fanem kina.Ja natomiast śmiem twierdzic,że g***o o kinie wie ^^-te 2 ostatnie zdania były w ramach dodatku.Zaraz częśc tej młodzieży,którą uraziłem (o ile będą miec na tyle odwagi żeby się przyznac) się zbulwersuje i pojawią się pytania,na jakiej podstawie wysnuwam takie wnioski.Otóż na takiej,że do niedawna sam do wspomnianego grona nieletniej części społeczeństwa należałem i orientuję się mniej więcej jak się sprawy mają.Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones