Jet Li

Li Lian Jie

8,0
13 290 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jet Li

Słyszałem kiedyś że Jet Li ma zagrac z Jackie Chanem w jakimś filmie, wie ktoś co to ma być za film?

Bzdoniek

o ten tutaj http://imdb.com/title/tt0865556/ , prawdopodobnie ruszy produkcja po Ci Ma

MlodY

No to muszę przyznać, że jestem w delikatnym szoku bo słyszałem, że on ma z Chanem jakąś scesję i powiedział, że nigdy z nim w jednym filmie nie zagra, no ale być może to tylko plotka...

Rimmi87

Pewnie sie kłócą kto jest lepszy :D może być ciekawy ten film, szkoda tylko że obsadzony w realiach chińskiej legendy a nie współcześnie... mógłby być ciekawszy. Chińskie legendy nie są takie pasjonujące jak dla mnie :) podoba mi sie jedynie Hero, ale to już inny temat. W każdym razie nie moge sie doczekać żeby zobaczyć w jednym filmie Chana i Li

Bzdoniek

ja też się nie mogę doczekać :D
mam nadzieję że będą walczyć przeciwko sobie, chciałbym zobaczyć się jak się naparzają ze sobą :D :D :D
To jest chyba pierwsza sytuacja w kórej nie potrafię ocenić kto by wygrał w takiej walce. Obydwoje lubię, ale Jeta Li uwielbiam, jednak trochę sztywny jest :/ nie to co Jackie potrafi z filmu zrobić naprawdę coś przy czym się nie nudziłem nigdy :)

Bzdoniek

Niech się kłócą kto jest lepszy... Moim zdaniem Tony Jaa deklasuje zarówno Jet Li jak i Chackie Chana :D.

Shagohad

Jackie Chan w wieku Tonego Jaa bylo o niebo lepszy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones