PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=124983}

Wojownik z Shaolin

Nan bei Shao Lin
6,7 1 035
ocen
6,7 10 1 1035
Wojownik z Shaolin
powrót do forum filmu Wojownik z Shaolin

Do kiepskiej fabuły,głupawego chińskiego poczucia humoru i bezsensownych zachowań bohaterów w tego typu filmach już się przyzwyczaiłem i jest to niewielki minus.Jeśli chodzi o sceny walk to jest ich dużo ale większość z nich to sceny zbiorowe w których walczy naraz po kilka czy nawet kilkanaście osób co wprowadza moim zdaniem chaos i po jakimś czasie staje się nużące.Brakowało mi starć jeden na jednego(takie sceny najbardziej cenię w filmach kung-fu/karate) które ukazywałyby w pełni techniki i możliwości bohaterów.Mimo wszystko nie jest to film zły,sprawność fizyczna aktorów musi budzić podziw a dwie sekwencje-rywalizacja dwóch drużyn o pędzel i końcowe starcie z głównym szwarccharakterem ,są największą siłą tej produkcji.Wolałbym jednak żeby IDG wydało inny film Z jetem -"Fist of legend" chyba najlepszy w jego karierze i jeden z najlepszych w tym gatunku.

ocenił(a) film na 4
hellboyjr

Mnie film bardzo rozczarował. Zgodzę się z Tobą, że fabuła jest kiepska, sceny komediowe denne, a zachowanie bohaterów, którzy nie chodzą tylko biegają i nie mówią,lecz krzyczą (i tak naokrągło) irytujące. Sceny walk są bardzo nieczytelne, a całość niezwykle nudna. Pomimo, że jestem fanem kina sztuk walki z trudem dotrwałem do końca tego dzieła. Oceniam je na 4/10 i mam świadomość, że oceną zawyżyłem. Nie polecam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones